plnlenfrdeitrues

sierpień 2019 - ZALEWO

Team Zalewo na podium

W dniach 16 - 18 sierpnia 2019r. w Giżycku odbyły się XXVI Mistrzostwa Polski Jachtów Kabinowych, Błękitna Wstęga Jeziora Niegocin oraz VI Memoriał Jacka Orlińskiego. W regatach wzięło udział 56 załóg ze 185 uczestnikami. W Mistrzostwach Polski startowały klasy T1, T2, T3 oraz TANGO. Pierwszego dnia udało się rozegrać tylko 1 wyścig z powodu słabego wiatru. W sobotę udało się rozegrać 3 wyścigi, natomiast ostatniego dnia regat rozegrano dwa wyścigi. W sumie w ciągu trzech dni regat udało się rozegrać 6 wyścigów. Team Zalewo zajął II miejsce w klasie T2 w Mistrzostwach Polski Jachtów Kabinowych oraz I miejsce w VI Memoriale Jacka Orlińskiego.

 

Serdecznie gratulujemy.
 

Czytaj dalej...

Ruszył nabór na kolejne biura w Inkubatorze Technologicznym

19 sierpnia ogłoszony został kolejny nabór zgłoszeń na najem biur w Inkubatorze Technologicznym w Iławie. Nabór potrwa do 23 sierpnia.
Tym razem do celów naboru udostępnione zostały dwa umeblowane i klimatyzowane biura o powierzchni 18,65 m2 i 17,50 m2 w budynku przy ulicy Andersa 12. Ubiegać się mogą o nie firmy technologiczne i firmy sektora usług oraz - co jest nowością - osoby nieprowadzące działalności gospodarczej, pod warunkiem zarejestrowania działalności do 31 października.
Biura wynająć można na okres 12 lub 24 miesięcy po preferencyjnych stawkach. Cena wynajmu powierzchni w Inkubatorze za 1 m2 wynosi zaledwie 20 zł brutto.
Procedura naboru jest niezwykle prosta - wystarczy złożyć wypełniony formularz zgłoszenia, w którym przedstawiony zostanie między innymi pomysł na rozwój firmy w czasie pobytu w Inkubatorze oraz opis pomysłu na rozwiązanie wybranego problemu społecznego lub gospodarczego powiatu iławskiego.
Ogłoszenie o naborze, formularz zgłoszenia i pozostałe dokumenty związane z ogłoszeniem o naborze zgłoszeń firm chcących ubiegać się o przyjęcie do Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości – Inkubatora Technologicznego w Iławie znajdują się na stronach www.inkubator.ilawa.pl.
Niezależnie od długoterminowego wynajmu biur, w Inkubatorze można też wynająć - na godziny lub dni - salę spotkań lub salę konferencyjną.

 


 

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS