plnlenfrdeitrues

Nieodpłatna pomoc prawna Wyróżniony

KARTA INFORMACYJNA PORADNICTWA

Nieodpłatna Pomoc Prawna

NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA OBEJMUJE:

-        Poinformowanie osoby fizycznej, zwanej dalej osobą uprawnioną, o obowiązującym stanie prawnym oraz przysługujących jej uprawnieniach lub spoczywających na niej obowiązkach, w tym w związku z toczącym się postępowaniem przygotowawczym, administracyjnym, sądowym lub sądowo administracyjnym lub,

-        Wskazanie osobie uprawnionej sposobu rozwiązania jej problemu prawnego lub,

-        Sporządzenie projektu pisma w sprawach, o których mowa powyżej, z wyłączeniem pism procesowych w toczącym się postępowaniu przygotowawczym lub sądowym i pism w toczącym się postepowaniu sądowo administracyjnym, lub

-        Sporządzenie projektu pisma o zwolnienie z kosztów sądowych  lub ustanowienie pełnomocnika z urzędu w postepowaniu sądowym lub ustanowienie adwokata, radcy prawnego, doradcy podatkowego lub rzecznika patentowego w postępowaniu sądowo administracyjnym oraz poinformowanie o kosztach postepowania i ryzyku finansowym związanym ze skierowaniem sprawy na drogę sądową.

Nieodpłatna pomoc prawna nie obejmuje spraw związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, z wyjątkiem przygotowania do rozpoczęcia tej działalności.

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ:

Nieodpłatna pomoc prawna przysługuje każdej osobie, która nie jest w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej i która złoży stosowne oświadczenie.

TERMIN WIZYTY USTALANY JEST:

·         telefonicznie pod numerem: (089) 649 08 48

     w poniedziałki -           w godzinach od 8.00  - 10.00

     w środy            - w godzinach od 13.00 – 15.00

     w piątki            - w godzinach od 8.00-10.00

·         lub elektronicznie  na adres skrzynki: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (należy wskazać proponowany termin i godzinę udzielenia pomocy prawnej; termin zostanie wyznaczony w wiadomości zwrotnej)

INNE INFORMACJE:

Osoby, które ze względu na niepełnosprawność ruchową nie są w stanie przybyć do punktu lub osoby doświadczające trudności w komunikowaniu się mogą otrzymać poradę przez telefon lub przez Internet. Bliższe informacje pod numerem podanym do zapisów.

Jednostka prowadząca

adres

Dni i godziny dyżurów

Telefon, e-mail,

Punkt prowadzony przez Radców Prawnych

ul. Częstochowska 8,

14-230 Zalewo

Czwartek 9.00-13.00

Rejestracja:

(089) 649 08 48

pn. 8.00 – 10.00

śr. 13.00 – 15.00

pt. 8.00 – 10.00

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Punkt prowadzony przez Adwokatów

ul. Częstochowska 8,

14-230 Zalewo

Poniedziałek 12.00-16.00

 

 

TERMIN WIZYTY USTALANY JEST:

·    telefonicznie pod numerem: (089) 649 08 48

w poniedziałki -  w godzinach od 8.00  - 10.00

w środy            - w godzinach od 13.00 – 15.00

w piątki            - w godzinach od 8.00-10.00

 

  lub elektronicznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (należy wskazać proponowany termin i godzinę udzielenia pomocy prawnej; termin zostanie wyznaczony w wiadomości zwrotnej)

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ: Nieodpłatna pomoc prawna przysługuje każdej osobie, która nie jest w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej i która złoży stosowne oświadczenie.

INNE INFORMACJE:  Osoby, które ze względu na niepełnosprawność ruchową nie są w stanie przybyć do punktu lub osoby doświadczające trudności w komunikowaniu się mogą otrzymać poradę przez telefon lub przez Internet. Bliższe informacje pod numerem podanym do zapisów.

 

Ostatnio zmienianyczwartek, 26 marzec 2020 08:04
1
0
0
s2smodern
Powrót na górę